Tak vás vítám u druhé části článku o KPZ pro běžný život. Doufám, že si pořádně užíváte svátky a odpočíváte stejně jako já. Takže za mě vám přeji hezký Silvestr a vykročení do nového roku tou správnou nohou.

Deodorant20161207_103806.jpg

Myslím, že k tomuto nemusím skoro nic dodávat. Skončí tělocvik a všichni jsou rádi že ve zdraví přežili, ale pak příjde ta chvíle kdy zjístíme, že jsme se tak trochu spotili. Proto mám v KPZ kuličkový deodorant, který bohatě stačí na občasné potřeby. Samozřejmě jsem neuváděla, že místo deodorantu lze také použít voňavku. Nejlepší jsou voňavky, které nezaberou moc místa např. 15 ml.

 

Zapalovač

Nekouřím, jestli se ptáte proč ho20161207_104709.jpg zde zmiňuji. Mám ho v KPZ proto, že ať už jdeme na hřbitov zapálit příbuznému svíčku nebo rozděláváme oheň na opečení špekáčků, vždy je dobré mít tohoto společníka u sebe. Sice ho nevyužívám často, ale občas se najdou chvíle, kdy je to nezbytný pomocník. Využívám ho třeba  v situacích, kdy je potřeba něco zatavit jako příklad si vemte roztřepenou tkaničku, kterou prostě ne a ne provléknou dírkou.

 

Žvýkačky

Je jedno, jestli máte velké nebo malé balení žvýkaček,20161207_113318.jpg vždy je praktické je mít po ruce. Asi jsme každý zažili ten nepříjemný pocit v ústech a hledáte všude možně žvákačky. Nemůžete si je koupit, protože už nemají otevřeno, nikdo z vaší party je nemá a tak vám nezbývá nic jiného než to prostě přežít. Já z vlastní zkušenosti doporučuji mít velké balení mintových nebo peprmintových žvýkaček, které vám příjemně osvěží dech.

 

Praktická taštička20161207_104902

Když jsme si tak hezky řekli, co by se v KPZ mělo nacházet, je teď vašim úkolem sehnat si malou, ale zároveň praktickou taštičku, do které všechno dáte. Je zbytečné si kupovat novou, protože všichni máme doma kosmetické taštičky, které nevyužíváme jen proto, že do nich nemáme co dát. Mě samotné vyhovuje ta na obrázku, protože do větší kapsy dám třeba deodorant, žvýkačky a antibakteriální gel a v té menší mám zapalovač, léky a tak podobně.

 

Doufám, že se vám tento článek líbil a alespoň trochu vám pomohl. V blízké době se chystám napsat článek o tom, jak zvládat rána, když zaspíte. Pac a pusu vaše vytížená teenagerka Jíťa.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s