Ahojte, ráda vás všechny zase vítám u mého blogu vytížené blogerky, která nemá čas ani na to, aby se vyspala. Dneska vám představím další z mých typů na lepší náladu. Protože jsem toho v poslední době moc nenaspala, tak to možná budou až moc hluboké úvahy, za které se předem omlouvám. Rozhodně bych vám ale ještě chtěla poděkovat za vaši aktivitu v posledních dnech, díky které mám motivaci v blogu pokračovat. Jsem ráda, že vás blog baví a občas se u něj i prý zasmějete. Nebudu zdržovat a jdeme na to.

Citáty všude kolembez-nazvu

Jedním z mých oblíbených způsobů jak na lepší náladu jsou kreativí citáty. Jenže to nejsou jen tak napsané citáty, především jsou to věty, které mě donutí se usmát, protože mi buď připomenou vtipnou událost nebo mě jednoduše rozveselí.  Pro někoho z nás jsou například důležitější vzpomínky, takže si místo citátů pověsí fotky. Proč tu o tom ale tak mluvím, jedná se o to, aby jste si různě po bytě a nebo pokoji rozmístili výrazné papírky (a nebo jak už jsem zmiňovala fotky), které když se na ně podíváte u vás navozovali pocity štěstí. Já mám například na vnitřní straně skříně citát:,,Nemusíš být dokonalá, aby jsi byla šťastná.“ A vždy když skříň otevřu a uvědomím si, že je to čistá pravda, mám z toho jakousi radost. Samozřejmě musíte citáty pravidelně vyměňovat aby se nastaly běžnými. Doporučuji výměnu nebo alespoň změnu místa citátu zhruba každý měsíc.

Kreslím, kreslíš, kreslíme

Pro mě ne až tak častou metodou je například vykreslování mandal. Jelikož je to vcelku časově náročná akce tak na ni nemám moc času, ale jednou za měsíc si sednu a začnu si jako malé dítě vykreslovat mandalu. Hodně z vás to překvapí, ale pokud si k tomu pustíte relaxační hudbu a opravdu na chvíli ,,vypnete“ máte potom klidnější duši a cítíte se více free. Mandaly seženete skoro už všude a nestojí už zdaleka tolik co stávaly, takže pokud půjdete okolo papírnictví nezapomeňte se tam stavit pro nějaké ty obrázky zvířátek, kytiček, měst apod. V dnešní době totiž existují mandaly už asi na všechno. 😀

Macatej kus čokiny

Pro ty, co mě znají ví překlad této věty do normální řeči, ale pro ty co to nepobírají, je to věta:,,Pořádný kousek čokolády.“ Někdy jsem i já se svými metodami v koncích a jednoduše jen sedím a koukám na krásně bělostnou malbu v mém pokoji. Takové stavy si už žádají trochu větší oběti než doposud, takže přichází v úvahu jediná věc a to:,,Jdu se najíst všeho co najdu.“ Většinou u mě vedou tousty s máslem a šunkou a k tomu pořádný hrnek kakajíčka. Znám ale případy, které jsou už mnohem závažnější a rovnou se specializovali na čokoládu, takže já si myslím, že jsem na tom relativně ještě dobře. 😀 Každý má ale samozřejmě jiné preference, takže se nebojte experimentovat se svými chuťovými pohárky a krmte je do té doby, dokud vaše hladové touhy nebudou ukojeny.

Toť ode mně pro dnešek vše. Neztrácejte ale naději, mám v plánu si vyhradit jeden den v týdnu, kdy si sednu nad notebookem a budu intenzivně psát články, které by následně měli vycházet pravidelně. Mám vás moc ráda. Vaše dobře naladěná (a hlavně vyspaná) Jituška ❤

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s